plecaki gdzie kupić

Plecak szkolny – który wybrać?

Sprawdź co pojawiło się w tym tygodniu Rudnikach

1. Instytucje lokalne wspierające naszą działalność NON PROFIT
  2. Nowa kolekcja plecaków i toreb dla młodzieży szkół średnich.
  3. Producenci tablic szkolnych, oraz edukacyjnych dla dzieci i młodzieży szkolnej, które mogłyby być wykorzystane w naszych szkołach w Rudnikach.
  4. Plan uruchomiania porównywarki cen podręczników szkolnych dla uczniów klas szkól licealnych i technicznych.
  5. Nowi PATRONI finansowi – sklep Brytyjka.pl oferujący wyposażenie w postaci plecaków.

Gimnazjum Rudniki – to najlepsza porównywarka dla gimnazjalistów w Rudnikach i nie tylko

Oferowane przez nasz materiały i wiedza, mają nieść korzyści w postaci:

przyśpieszenia i utrwalenia nauki Warto sprawdzić w naszym blogu:
 możliwość wyszukania najlepszej oferty dla wyprawki uczniowskiejStrona główna Bloga
 wsparcie rodziców w zakresie finansowania nauki młodzieży Przy wsparciu Brytyjka.pl w Szczecinie
 pomoc w wyborze najlepszej szkoły średniej Kontakt z naszymi redaktorami
 ciekawe pomysły na wydukiwanie materiałów edukacyjnych w internecie Rabaty do -30% na wybraną ofertę sklepów
 współpracy z producentami i sklepami internetowymi – oferującymi upusty dla naszych czytelników Rabaty do -15% na kolekcję producentów
 możliwość pobrania z naszej strony wzorów praktycznych dokumentówOsiągnięcia uczniów z Rudników,
inne poradniki, np. gdzie kupić plecak w RudnikachGmina Rudniki – co warto zobaczyć

Czy wiesz dlaczego warto obserwować GimnazjumRudniki.pl?

Szukasz sprawdzonego sposobu na to jak znaleźć tanie i rzetelne materiały do nauki w liceum? Jeśli tak, to dobrze trafiłaś, nasza czytelnia jest bazą ciekawych stron (nieodpłatnych) z których w łatwy sposób można pobrać artykuły naukowe, referaty, wypracowania – jako wzorce dla uczniów. Z doświadczenia ostrzegamy – nie są to gotowe materiały do przekopiowania. Ich identyfikatory znajdują się a bazach danych systemów anty plagiatowych. Dane znajdujące się na naszej stronie mają na celu nakierować uczniów na rozwiązanie zagadnień szkolnych, a nie jego gotowa formuła z rozwiązaniem. Serdecznie zachęcamy również do przesyłania nam na adres mailowy, tematów, wątków, które chcielibyście poruszyć w ramach opisanych powyżej materiałów do nauki.

Wyszukiwarka Publikacji

Nasz Blog uczniowski jest miejscem gdzie znajdziesz ciekawe pozycje Polski autorów z dziedzin literatury, a także nauk ścisłych. Dla odróżniania od typowych tego typu portali dla licealistów, my skupiamy się na niszowych publikacjach.

W wielu artykułach stworzonych dla uczniów, posiłkuję się waszymi pytaniami oraz wypowiedziami zamieszonymi na Naszych Social Mediach (Facebook, oraz Twitter). Z tego miejsca dziękuję za aktywność i zachęcam do przesyłania pytań.

polecam, Agnieszka Wielun

Polska marka Belveder – jest producentem galanterii skórzanej i dodatków, szytych ręcznie przez rzemieślników.

Wsparcie z zakresu szkoleń zawodowych: Belveder Polska

Dziękujemy za objęcie czynnym wsparciem naszego serwisu uczniowskiego. Państwa uwagi oraz pomysły na aktywizację młodzieży oraz dorosłych w zakresie praktycznych zawodów oraz kursów, były cenną inspiracją dla przygotowania przez Nasz Blog cyklu artykułów edukacyjnych.

Nowy Profil Bloga Gimnazjum Rudniki na Facebooku

Facebook gimnazjum rudniki

Droczy czytelnicy, uczniowie, rodzice, wraz z zespołem Redakcyjnym naszego serwisu zdecydowałam się uruchomić nowy profil na Facebooku. Dotychczasowe konto miało charakter pół prywatny i obejmował w większości Naszych przyjaciół i znajomych ze szkoły. W tej chwili Wasze zainteresowanie naszą działalnością na gimnazjumrudniki.pl stało się tak duże, że postanowiliśmy otworzyć profil „firmowy” na Facebooku. Będziemy na nim poruszać dotychczasowe tematy z zakresu wyposażenia szkolnego, zakupu książek, przyborów, plecaków, oraz związane z misją edukacyjną Bloga.

W związku z powyższym szukamy chętnych uczennic oraz uczniów, pragnących rozwijać swoje umiejętności w prowadzeniu profilu na Social Mediach. Wszelkie pomysły i uwagi, proszę zgłaszać na adres mailowy.