Strona Główna


Pobieralnia


Galeria


Rejestracja


Szukaj


Andrzej Wajda


Vademecum


Dyplomy


Kontakt


Facebook

Nawigacja
Home
DLA RODZICÓW
Kino za Rogiem
e-szkoła
Uroczystość Nadania Imienia
Edukacyjna Wartość Dodana
Rekrutacja klas 3
Comenius
Poliglota Roku
Humanista roku
Projekt Rudnicka Filmówka
Najlepsi
Rudnicka Filmówka na facebooku
Kalendarz roku szkolnego 2014/15
Kontakt
Archiwum News'ów
Galeria
Download
Artykuły
BIP
Szukaj

Vademecum Ucznia!
Dyplomy
Andrzej Wajda
Dokumenty i regulaminy
Kamera

Ostatnie Artykuły
Kino za rogiem - inf...
Publikowanie wizerun...
2012/2013 klasyfikac...
Rudnicka filmówka
2012/2013 Klasyfikac...

Witamy

Uroczystość otwarcia naszego kina 4 kwietnia 2014r.
Zmiana organizacji działania naszego kina, zapraszamy na profil FB
Udział w projekcjach nie wymaga wcześniejszej rezerwacji.
Jednorazowy bilet kosztuje 5 zł.

SEANS FILMOWY
W KAŻDY
PONIEDZIAŁEK O 19.00


ZAPRASZAMY na film "Polowanie", Dramat obyczajowy, Dania 2012, kategoria wiekowa od 16 lat.
02 marca 2015 r. godz. 19.00.


DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY dla uczniów klas trzecich. Każdy poniedziałek o godzinie 15.00.

Wydanie gazetki gimnazjalnej - styczeń, luty.
Dodane przez prasztar
dnia February 27 2015 09:41:25
1 Czytań - Drukuj

Półfinał Wojewódzki w Piłce Koszykowej Chłopców
Półfinał Wojewódzki w Piłce Koszykowej Chłopców

Historyczne 2 miejsce zajęła drużyna naszych chłopców

Filip Bejm, Tomasz Sobieraj, Filip Mularczyk, Piotr Chudzicki, Jakub Krawczyk, Dominik Szymański, Mateusz Ponicki, Miłosz Majtyka, Bartłomiej Stasiak

Pierwszy raz w historii gimnazjum nasz zespół zajął tak wysokie miejsce.
Gratulujemy!


Dodane przez prasztar
dnia February 26 2015 10:50:25
1 Czytań - Drukuj

Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym (Indywidualne)
Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym (Indywidualne)

Uczeń klasy 1c Filip Pęcherczyk zajął miejsce 4!!!

Bardzo ładne mecze rozegrali również: Konrad Kołacha i Maciej Malecha (również uczniowie klasy 1c)
W zawodach uczestniczyły też: Martyna Matyska i Natalia Sowa (klasa 1c)

Gratulujemy!
Dodane przez prasztar
dnia February 26 2015 09:09:40
1 Czytań - Drukuj

IX Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Opolu
IX Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Opolu

W poniedziałek 23 lutego br. w auli Zespołu Szkół Integracyjnych w Opolu odbył się IX Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.
Nasze gimnazjum reprezentowały dwa zespoły: THE HOPE – Weronika Kistela, Aleksandra Wróż, Wiktoria Kopyto i Izabela Cieśla z klasy IIIa, które zaśpiewały piosenkę w języku angielskim „Radioactive” Imagine Dragons i THE SMOKES – Weronika Dzierżak, Wioletta Augustyniak i Julia Sikora z klasy IIb, które wystąpiły z niemiecką piosenką pt. „Auf uns” Andreasa Bouarani.
Oba zespoły przygotowane do konkursu przez nauczycieli p. Agatę Nowak – Zawadę i p. Wojciecha Matuszczyka zdobyły 1 miejsce.

Serdecznie gratulujemy!!!

Dyplom zespołu "The Hope", Dyplom zespołu "The Smoke", Podziękowanie dla p. Agaty Nowak-Zawada, Podziękowanie dla p. Wojciecha Matuszczyka
Dodane przez prasztar
dnia February 24 2015 10:35:10
2 Czytań - Drukuj

Turniej o Puchar Starosty Powiatu Oleskiego w Zespole Szkół Zawodowych w Gorzowie Śląskim.
Turniej o Puchar Starosty Powiatu Oleskiego w Zespole Szkół Zawodowych w Gorzowie Śląskim.

Dodane przez prasztar
dnia February 20 2015 13:59:53
5 Czytań - Drukuj

3 miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa w Koszykówce Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych
3 miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa w Koszykówce Dziewcząt

Dodane przez prasztar
dnia February 19 2015 09:02:17
5 Czytań - Drukuj

Stypendia dla najlepszych!
Stypendia dla najlepszych!


W poniedziałek 9 lutego br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego w Opolu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendialnych uczniom w ramach „Programu pomocy stypendialnej województwa opolskiego dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych” na rok szkolny 2014/2015.
Spośród 530 złożonych wniosków, stypendium, przyznawane przez Zarząd Województwa Opolskiego, otrzymało 250 uczniów o najwyższej średniej ocen (5,23) oraz średniej na poziomie 5,38 z przedmiotów ścisłych i przyrodniczych.
Wśród tych najlepszych, którzy otrzymali stypendia, znalazło się pięcioro uczniów naszej szkoły : Maria Sas, Monika Urbaniak, Jakub Świtała – z kl.Ia oraz Julia Stasiak i Patryk Ignasiak z kl. Ib.
Nasi uczniowie osobiście odebrali dyplomy stypendialne, wręczane w Sali im. Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego w Opolu oraz przyjęli gratulacje od Grzegorza Sawickiego, członka Zarządu Województwa, który gratulował prymusom zdobytych wyników w nauce, a nauczycielom i rodzicom tak zdolnej młodzieży. Życzył im również rozwijania pasji i talentów oraz tego, by młodzi ludzie swoją przyszłość potrafili odnaleźć i związać z naszym regionem.
My także serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za utrzymanie tak dobrych wyników. Pozostałych uczniów zachęcamy do podejmowania wysiłków w nauce, albowiem program pomocy stypendialnej będzie kontynuowany i można będzie z niego w przyszłości również korzystać.

List gratulacyjny



Dodane przez prasztar
dnia February 17 2015 10:33:52
5 Czytań - Drukuj

Nie dajcie się nabierać na "sensacje"
Nie dajcie się nabierać na "sensacje" umieszczane na Facebooku!!!
Standardowo po kliknięciu takiej "sensacji", wyświetlone zostaje okienko z reklamą, którego zamknięcie powoduje umieszczenie wpisu na naszym profilu, a próba odblokowania dostępu do materiału wideo kończy się zapisaniem na kosztowną usługę SMS!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Poczytaj tu.
Dodane przez prasztar
dnia February 12 2015 10:03:49
8 Czytań - Drukuj

Plan lekcji na sem 2 2014/2015

Plan lekcji na sem 2 2014/2015
kliknij tu

Dodane przez prasztar
dnia February 07 2015 20:50:27
12 Czytań - Drukuj

Półfinał Mistrzostw Województwa w Piłce Ręcznej Chłopców

Półfinał Mistrzostw Województwa w Piłce Ręcznej Chłopców, Komprachcice 2015.02.04, miejsce 3
Dyplom Skład: Dominik Szymański, Filip Bejm, Kuba Krawczyk, Piotr Wolny, Adrian Wilk, Piotr Chudzicki, Tomasz Sobieraj, Filip Pęcherczyk, Kamil Dengusiak, Dominik Torchała, Filip Mularczyk

Dodane przez prasztar
dnia February 05 2015 14:09:07
11 Czytań - Drukuj

1 semestr
Wywiadówka 11 lutego 2015r.
Rodzice uczniów klas trzecich o godzinie 16:00
Rodzice uczniów klas pierwszych i drugich o godzinie 17:00
Zebranie Rady Rodziców (trójki klasowe) godz. 17.50 sala P2 (piętro)
Dodane przez prasztar
dnia February 03 2015 11:54:02
12 Czytań - Drukuj

Strona 1 z 106 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Bezpieczne logowanie SSL

Licznik
Jeszcze

I WAKACJE :D

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 17
Najnowszy Użytkownik: matkot

Design by CeRNoBiL & Admin Powered by PHP-Fusion 4744098 Unikalnych wizyt